Velvet Innovation

Pro účastníky a prezentující

Plánujete přijít na meetup, nebo na něm vystupujete? Zde najdete nejdůležitější informace o tom, jak meetup probíhá a na co se připravit.

Informace pro účastníky meetupů

 1. Akce je zdarma.
 2. Dresscode je libovolný.
 3. Drobné občerstvení bude zajištěno.
 1. Doporučujeme nejezdit na akci autem. Lokality pro meetupy volíme tak, aby byly snadno dostupné pěšky nebo MHD.
 2. Meetupy probíhají v češtině.

Informace pro vystupující

Váš pitch by měl:

 1. představit váš projekt (co děláte, proč, jaký problém váš projekt řeší a v jakém je stavu – např. začínáme, úspěšně expandujeme a hledáme další klienty, partnery apod.),
 2. odhalit plány do budoucna – co stojí před vámi, co je vaše další výzva,
 3. obsahovat „call to action“ – kde oceníte podporu od dalších aktérů v ekosystému (např. vaše firma rychle roste a potřebujete experta se zkušenostmi s řízením; míříte na americký trh a oceníte zkušenosti někoho, kdo už se na něj dostal atd.)
Zejména call to action je zásadní pro vyznění každého pitche. Je to vaše příležitost dát o sobě vědět a využít znalostí a kontaktů další zhruba stovky inspirativních lidí v sále. Využijte ji!

Další informace:

 1. Akce začíná v 17:00, s vámi se potkáme v 17:10 u podia na krátký technický brief a v 17:30 startuje první prezentace.
 2. Vaše vystoupení se musí vejít striktně do 120 vteřin, poté bude ukončeno moderátorem.
 3. V případě zájmu vám s přípravou pitche pomůžeme.
 4. Technické zázemí: ruční mikrofon, s clickerem, budete mít před sebou časomíru.
 5. Na prezentaci můžete mít více slidů (bez videí). Doporučujeme minimum textu a maximum obrázků. Pokud prezentaci nepotřebujete, bude za vámi svítit jméno a název firmy nebo projektu.